Kostka brukowa szlachetna

Kostka brukowa BABILONIOS

babilonios2Kostka ta stanowi szeroki obraz bruku, gładka jednolita struktura. Niewidoczne po ułożeniu dociskowe zazębienia trwale zabezpieczają działanie zespalające oraz zwiększają stabilność nawierzchni. Najczęściej wykorzystywana jest do układania podjazdów i tarasów.

Więcej…

 

Kostka brukowa CREATINOS

kostka3

Dzięki specyficznym kształtom mozna wykorzystać ja do tworzenia różnych rodzajów łuków, okręgów. Stosuje się przeważnie na prywatnych posesjach do tworzenia krętych ogrodowych alejek, ścieżek i tarasów.

Więcej…

 

Kostka brukowa NOSTALIT

nostalitProdukowana jest w 3 rożnych rozmiarach, dzieki czemu uzyskujemy originalny sposób zagospodarowiania terenu wokól domu, ogrodowych alejek, ścieżek, tarasów i podjazdów.

Więcej…

 

Kostka brukowa STARE MIASTO

stare miastoGładka jednolita struktura w połączeniu z zaokrągłymi krawedziami kostek sprawia, iz utworzone powierzchnie upodobniają się do staromiejskich uliczek. Najczęściej wykorzystywana jest do układania podjazdów, alejek, ścieżek i tarasów.

 

Więcej…

 

Kostka brukowa SYMFONIOS

kotka44Prosty kształt kostki pozwala na nieograniczone mozliwości układania wzorów, dzieki czemu uzyskujemy originalny sposób zagospodarowiania terenu wokól domu ogrodowych alejek, ścieżek i tarasów.

Więcej…

 

Kostka brukowa SYMFONIOS bezfazowa

symfonios bezfazowaKostka ta charakteryzuje sie gładka powierzchnią i ostrymi krawedziami bocznymi. Prosty kształt kostki pozwala na nieograniczone mozliwości układania wzorów, dzieki czemu uzyskujemy originalny sposób zagospodarowiania terenu wokól domu ogrodowych alejek, ścieżek i tarasów.

Więcej…