Kostka brukowa tradycyjna

Kostka brukowa BEHATON

behatonKostka to idealny materiał na duże obciążenia. 

 

Łatwość i prostota w układaniu oraz bardzo dobre klinowanie się kostek pozwala na układanie jej na drogach o dużym natężeniu ruchu samochodów ciężarowych.

Więcej…

 

Kostka brukowa HOLLAND

hollandKostka dzięki swojemu prostemu i klasycznemu kształtowi jest bardzo łatwa w układaniu dając przy tym duże możliwości tworzenia różnych układów. Często też stanowi uzupełnienie pozostałych kształtów jako element wykończeniowy. Swoje zastosowanie najczęściej znajduje w dróg, chodników i alejek rowerowych.

 

Więcej…

 

Kostka brukowa HOLLAND Bezfazowa

holland bezfazKostka ta charakteryzuje sie gładka powierzchnią i ostrymi krawedziami bocznymi jest bardzo łatwa w układaniu dając przy tym duże możliwości tworzenia różnych układów. Często też stanowi uzupełnienie pozostałych kształtów jako element wykończeniowy. Wykorzystywana jest do układania podjazdów, alejek ogrodowych i tarasów prywatnych, jak również dróg, chodników i alejek rowerowych.

Więcej…

 

Kostka brukowa UNIDECOR

unidecorPowierzchnie utworzone z kostki Uni-Decor sprawiają interesujące wrażenie harmonii i estetyki ułożonych elementów. Stosowana jest głównie do tworzenia chodników, parkingów oraz placów przemysłowych.

Więcej…