O nas

Witamy Państwa w serwisie internetowym firmy BRUK-BUD

FBPU BRUK-BUD jest firmą prywatną działającą w branży drogowej od 1993 roku która zajmuje się produkcją betonowych elementów wibroprasowanych oraz betonu towarowego. Ten wieloletni okres, to dynamiczny rozwój firmy oraz zdobycie doświadczenia, które pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez różnorodną ofertę produkcyjną, wysoką jakość, corocznie zwiększający się asortyment produktów, unowocześnienie technologii produkcji, nasza firma należy do jednej z szybko rozwijających się firm na terenie województwa podkarpackiego. Pragniemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości o bogatym wyborze kształtów i kolorów, jak rownież produkcję i dostawę wysokiej jakości betonu towarowego. Jakość tą gwarantuje stosowanie wysokiej klasy surowców do produkcji kostki brukowej i betonu towarowego oraz przeprowadzanie bieżących badań w ramach zakładowej kontroli produkcji. W związku z tym wszystkie nasze produkty spełniają wymagania europejskich norm budowlanych.
Mając na uwadze kompleksową obsługę klienta firma BRUK-BUD, dysponuje betonomieszarkami, pompo gruszkami,  wywrotkami, samochodami ciężarowymi, dostawczymi z HDS, koparko-ładowarkami. co pozwala na elastyczne i szybkie dotarcie do klienta, oraz sprawny wyładunek na placu budowy.
Atutem firmy jest również specjalizacja w układaniu kostki brukowej. Swoje usługi świadczymy klientom indywidualnym, dużym przedsiębiorstwom, a także jednostkom budżetowym.           
Beton towarowy dostarczamy dla rzeszy klientów budujących swoje domy. Zyskaliśmy uznanie wiodących firm budowlanych jak również firm przyjezdnych.                                                     
Firma stale poszerza zakres swoich usług oraz ofertę produktów. Misją naszej firmy jest dostosowanie się do potrzeb i wymogów rynku na którym coraz częściej wymagana jest jakość. Chcemy przyczynić się również do tego aby miejsca ważne i bliskie państwu były nie tylko funkcjonalne ale i piękne.

Zapraszam do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.